Bonusový klub

Bonusový klub pro registrované členy nabízí ještě výhodnější nakupování. Podívejte se, jaké výhody přináší registrace, která je zdarma a k ničemu vás nezavazuje.
07.03.2017

Jsme rádi, když se k nám spokojení zákazníci vrací. A protože si vážíme toho, když se k nám vrátíte a nakoupíte znovu, máme pro naše registrované zákazníky s uživatelským účtem bonusový zákaznický klub, ve kterém vás odměníme za každý nákup, který u nás uděláte. Je to jednoduché.

1 Uživatelský účet

Nejdřív ze všeho je nutné vytvořit si uživatelský účet. Musíme vědět, koho odměnit, jak a za co. Je to snadné, rychlé, zadarmo a bez jakýchkoliv dalších podmínek. Stačí pouze vyplnit váš email a zvolit si heslo. Když budeme vědět, kdo jste a jak se s vámi spojit, budeme vám moct pravidelně zasílat zajímavé newslettery s přehledem našich tipů a novinek. K ničemu Vás ale nenutíme, odběr newsletterů můžete kdykoliv odhlásit a členství v zákaznickém klubu tím nebude nijak ovlivněno. 

 

                                                                                    

Registrací získáte přístup k bonusovému klubu a odměnám za každý nákup nad 100 korun

2 Nákup

Nakupte si u nás alespoň za sto korun a my vás za Váš nákup odměníme. Za každou stokorunu, kterou u nás utratíte, Vám dáme jeden bod. Ten má hodnotu jedné koruny. Takže pokud u nás nakoupíte za rovnou tisícovku, my vám za to dáme deset bodů. V košíku uvidíte, kolik bodů za danou objendávku obdržíte. Můžete také uplatnit již existující slevový kupon.

3 Sbírání bodů

Nijak vás neomezujeme v tom, kolik bodů budete chtít nasbírat. Nejsou ani nijak časově omezené. Jakmile Vám bod jednou připíšeme, zůstane na Vašem účtu, až dokud se nerozhodnete ho využít. 

4 Využití bodů

A k čemu že vlastně body slouží? Můžete si za ně vygenerovat slevové kupony. Platí převodní poměr 1 bod = 1 Kč. Takže pokud budete mít na svém účtu sto bodů, můžete si z vašeho dalšího nákupu slevit 100 korun. Výši slevového kuponu nijak neomezujeme. Slevu můžete vytvořit už za jeden bod, tedy 1 Kč. Horní hranice přirozeně také není nijak omezena. V přehledu svého účtu vidíte jak stav bodového konta, tak i další užitečné informace

5 Platnost slevového kuponu

Když si ve svém účtu vytvoříte slevový kupon, musíte ho využít během jednoho měsíce od vytvoření. Potom jeho platnost skončí a nebylo by možné ho dále využít. 


Jednoduše zadáte, kolik bodů chcete na koruny převést, a jediným kliknutím vygenerujete slevový kód

6 Omezení

Zákaznický klub je určen pouze pro koncové spotřebitele. Pokud tedy objednáváte pro sportovní klub, skupinu a podobně, výhody zákaznického klubu pro vás neplatí. I tak ale budeme rádi, když si u nás vytvoříte zákaznický účet.

A na závěr ještě pár často kladených otázek:

Kdo může být členem bonusového klubu?

V našem bonusovém klubu rádi uvítáme každého, kdo je fyzickou osobou, má doručovací adresu v České republice, a kdo souhlasí s pravidly bonusového klubu.

Může být členství v bonusovém klubu ukončeno?

Ano, může. Pokud máte o ukončení členství zájem vy sami, požádejte nás písemně o zrušení Vašeho účtu, a my členství v bonusovém klubu ukončíme. 

Zrušit Vám ho ale můžeme i vy sami, a to zejména, pokud:

-bude účet vykazovat neaktivitu, tedy více než dva roky nevytvoříte žádnou objednávku

-zjistíme, že jste nám uvedli nesprávné nebo nepravdivé osobní údaje. Pamatujte, že pokud se některý z vašich osobních údajů změní, je nutné nás o tom informovat. Udělat to můžete i sami, přímo v nastavení svého účtu.

-zjistíme, že jste nás zkusili nějak přechytračit a obejít pravidla. V takovém případě zrušíme členství okamžitě a bez náhrady. 

Osobní údaje v bonusovém klubu

Bez poskytnutí Vašich osobních údajů bychom Vám nemohli poskytovat výhody. Nemusíte se ale bát úniku citlivých informací, k našim datům se nedá žádným běžným způsobem dostat a Vaše osobní údaje jsou u nás v naprostém bezpečí. 

Přístup k uživatelskému účtu

Ke svému uživatelskému účtu se dostanete zadáním emailové adresy, kterou jste použili k registraci, a hesla, které jste si sami zvolili. Ale co když jste heslo zapomněli? I to se někdy může stát. Pokud si vzpomenete alespoň na email, a máte do dané emailové schránky přístup, můžeme Vám zaslat odkaz na vygenerování nového hesla. 

Vytvoření slevového kuponu

Nebojte, nemusíte nás žádat o vytvoření slevového kuponu a čekat, než někdo odpoví. Kupon si můžete vytvořit i vy sami, přímo v prostředí svého uživatelského účtu. Poté ho můžete ihned uplatnit při nákupu. Pamatujte, že na uplatnění slevového kódu máte jen jeden měsíc, poté platnost kuponu propadá. 

 

Líbí se vám tento článek? Sdílejte jej s přáteli.